O PTM i ATM – Idea

Pomysłodawcą i organizatorem Personal Trainer Meeting, jest wydawca Magazynu Strefa Trenera. Impreza odbywa się już po raz piąty (dotychczas skupiała się na zagadnieniach z dziedziny treningu funkcjonalnego, teraz proponujemy szerszą formułę).

Personal Trainer Meeting to wykłady i warsztaty praktyczne, ale także prezentacja sprzętu dedykowanego treningowi personalnemu. Impreza organizowana jest z myślą o trenerach i fizjoterapeutach, którzy pracują z klientami indywidualnie lub w małych grupach. Ma również na celu dostarczyć inspiracji do kształtowania
oferty osobom zarządzającym klubami fitness oferującymi trening personalny.

Podobnie jak na łamach magazynu, tak i podczas organizowanych przez nas imprez stawiamy na wysoką jakość. Także i tym razem skorzystać z doświadczenia najlepszych ekspertów w dziedzinie treningu funkcjonalnego.

Aqua Training Meeting odbędzie się już po raz drugi. Jest to impreza dla trenerów i instruktorów pracujących z klientami na basenie. Do udziału zapraszamy również menedżerów basenów oraz klubów fitness posiadających w swojej ofercie zajęcia w wodzie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Studio Aktywności Fizycznej dra Krzysztofa Pietrusika.